Hakkımda

guven-celikkayaKısaca özetlemek gerekirse ismim Güven Çelikkaya. 1983 yılında İstanbul’da doğdum. Yeditepe Üniversitesi Radyo, Tv ve Sinema bölümünden mezun oldum ve sonrasında aynı üniversitede İşletme Yüksek Lisans (MBA) eğitimimi tamamladım. Mezuniyet sonrasında Dijital Medya Yayıncılığı ve B2B pazarlama alanlarında çalıştıktan sonra 2011 yılından itibaren hep hayalini kurduğum oyun sektörüne Netmarble firmasında (o zamanlar Joygame olarak bilinmekteydi)  adım attım. Firma içerisinde Buss. Analist’lik pozisyonundan başlayarak, Türkiye ve MENA bölgesinde bilinen bir çok PC ve Mobil Oyun projesinde Ürün Müdürlüğü ve Yöneticilik yaptım.

2016 Haziran ayı itibariyle Netmarble’da ki görevimden yeni bir maceraya atılmak için ayrılarak, Influencer Marketing alanında hizmet veren ve yeni bir girişim olan CC Media House’ın başına geçtim. Seyahat etmeyi, yeni ülkeler ve kültürler görmeyi, fotoğraf çekmeyi, kite-surf yapmayı (Gökçeada Kefaloz’da) ve tüm bunların arasında bol bol okumayı seviyorum.

Bu blog’a 2009 yılında okuduğum ve araştırdığım şeyler ile alakalı aklıma sığdıramadığım yüzlerce fikri kaydetmek üzere başlamıştım. Okumaya, bol bol seyahat etmeye ve fotoğraf çekmeye devam etsem de nedense geçtiğimiz bir kaç yıl içerisinde blog’a neredeyse hiç bir şey yazmamıştım. Aslında yazmaya devam ettim ama bunlar daha çok Anglo-Sakson abilerin ”Commonplace Book” dedikleri akıl defterlerine (Moleskin marka 🙂 ) kaydedilen notlardan oluşuyordu.

Neyse sonunda WordPress’in bitmeyen güncellemeleri hallettikten sonra tekrardan buradayım. Merak eden zihinler için…

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir